3D tlačiareň M3D – Micro 3D tlačiareň


Micro 3D tlačiareň – M3D

KÚPIŤ 3D tlačiareň

3D tlačiareň od spoločnosti M3D je najlacnejšou 3D tlačiarňou na trhu. Naša spoločnosť Benmax, s.r.o. zabezpečuje predaj tejto 3D tlačiarne pre Slovenskú a Českú republiku (výhradný a exkluzívny predajca).
3D tlačiareň M3D bola vyhodnotená ako najlepšia 3D tlačiareň v kategórii malá 3D tlačiareň – pozrite si výsledky hodnotenia.

M3D je malá 3D tlačiareň s maximálnym možným rozmerom tlačeného modelu 113 x 109 x 116 mm. V hornej časti je tlačový priestor mierne zmenšený (viď schéma nižšie)

Print Area Dimensions

3D tlačiareň je prioritne určená pre tlač z PLA materiálu, ale zvládne aj tlač materiálov ako je ABS plast, Nylon a iné dostupné materiály.

3D tlač s týmto zariadením je veľmi jednoduchá. Súčasťou 3D tlačiarne je jednoduchý softvér, pre nastavenie základných vlastností tlačeného 3D modelu. Softvér umožňuje iba základné nastavenie kvality tlačeného modelu, množstvo výplne modelu, nutnosť použitia podpornej konštrukcie (suportu) alebo podložky pod modelom. Nastavením typu použitého materiálu softvér automaticky určí tlačové podmienky (napríklad teploty trysky). Softvér je v anglickom jazyku, ale ikonové menu pre nastavenie zvládnu aj užívatelia ktorý nevedia po anglicky.

Naša spoločnosť Vám pri kúpe 3D tlačiarne poskytne všetky potrebné informácie a podporu, prípadne preklad všetkých častí softvéru.

Súčasťou dodávky 3D tlačiarne je:
-3D tlačiareň M3D – Micro 3D tlačiareň
– M3D softvér pre jednoduchú prípravu modelu a obsluhu zariadenia
– USB kábel pre pripojenie k počítaču
– sieťový adaptér – napájanie
– PLA tlačová struna – 250g (malá cievka ktorá sa zmestí pod tlačovú platformu)
– inštrukcie k používaniu 3D tlačiarne
– záruka 2 roky

 

I keď ide o jednoduché a lacné zariadenie, umožňuje naozaj relatívne kvalitnú tlač modelov (závisí od nastavenia procesu 3D tlače a orientácie modelu pri 3D tlači).
Je vhodné skúšať rôzne nastavenia a rôzne orientácie 3D modelu pre dosiahnutie požadovanej kvality.Pri stúpajúcom množstve vytlačených modelov budú stúpať aj vaše skúsenosti a tým aj kvalita vytlačených modelov.
Zariadenie nemá vyhrievanú podložku. je však možné použiť napríklad adhéznu pásku (nájdete v našom e-shope www.tvoja3Dtlac.sk) pre zlepšenie priľnavosti prvej vrstvy modelu k tlačovej platforme.
Parametre 3D tlačiarne:
Priemer tlačovej struny (filamentu): 1,75mm
Max. rýchlosť tlače: 55mm/s.
Priemer trysky: 0,35mm.
Váha zariadenia: 1kg.
Rozmer zariadenia: kocka 185 x 185 x 185 mm
Rozlíšenie tlačenej vrstvy: 50-350 mikrometrov
Presnosť polohovania vo vodorovnej rovine X-Y: 15 mikrometrov.

3D tlačiareň M3D je kompatibilné s PC ako aj s MAC.
3D modely môžu byť vo formáte .stl alebo .obj.

 

Príklad vytlačených modelov – (3D tlačiareň M3D):

        

 

KÚPIŤ 3D tlačiareň M3D – e-shop www.tvoja3Dtlac.sk

 

Využite možnosť zapožičania 3D tlačiarne na Vami zvolený čas. Zapožičajte si 3D tlačiareň k Vám domov – vyžiadajte si info v e-shope www.tvoja3Dtlac.sk.

Radi Vám pomôžeme – poradíme s výberom 3D tlačiarne – odporučíme vhodné tlačové struny – vytlačíme Vám 3D model podľa Vaších požiadaviek