Spoločnosť Benmax, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011 na Slovensku a v rámci Európskej únie vo viacerých oblastiach:

Konštrukčné a vývojárske práce – podľa Vašich podmienok vieme navrhnúť rôzne zariadenia, prípravky, konštrukcie. Všetky návrhy sú realizované s 3D vizualizáciou. Vypracujeme výrobnú výkresovú dokumentáciu. Zabezpečíme aj samotnú výrobu, montáž a uvedenie do prevádzky.
Realizujeme prekreslovanie výrobnej dokumentácie do digitálnej podoby alebo vytvoríme interaktívne 3D modely podľa Vašich požiadaviek.

… ďalej zabezpečujeme:

3D tlač a 3D skenovanie – vieme zabezpečiť výrobu 3D modelov alebo funkčných dielov formou tzv. 3D tlače. K dispozícii sú viaceré techniky pre 3D tlač a rovnako aj široké spektrum materiálov. Klasické a bežne dostupné polyméry ako je ABS alebo PLA, ale technické plasty ako napríklad Nylon, rôzne pružné a ohybné materiály pre výrobu pružných a ohybných dielov (modelov) – ako napríklad ozubených remeňov, filtrov, penových a gumových dielov a iné. Prehľad dostupných materiálov nájdete v našom internetovom obchode pre 3D tlač (kliknite TU!).

internetový predaj

Stromky.sk – internetový predaj ovocných stromkov, drobného ovocia a niektorých druhov kvetov. Všetky stromky sú zakúpené od renomovaných slovenských pestovateľov. Dovoz je realizovaný kuriérskou službou. Navštívte náš internetový predaj na Stromky.sk.